PROČ SI VYBRAT NÁS

NECHCEME BÝT NEJVĚTŠÍ, CHCEME BÝT NEJLEPŠÍ.

NEMÁME VÝPADKY

Toto je podle nás ve webhostingu ten nejpodstatnější argument. Zcela základním úkolem webhostingu je to, aby vaše web stránka nebo e-shop fungovaly nonstop bez výpadků. Zbytečné jsou perfektní funkce v hostingu pokud vám nejde web stránka. Máme více než 12 leté zkušenosti z poskytováním webhostingu. Prožili jsme si začátečnické chyby a aktuálně máme tým profesionálních administrátorů, a vyladěnou stabilní infrastrukturu. U nás vám výpadky webu nehrozí.

MÁME RÁDI SVOU PRÁCI

Toto je velmi důležité. Pouze ten kdo má rád svou práci ji dokáže dělat nejlépe jak umí. Máme rádi počitače a využíváme je tak, aby pomáhali lidem. Rádi se vrtáme v nových technologiích a proto vám budeme přinášet vždy něco novějšího a dokonalejšího abyste vy měli méně starostí. Baví nás pomáhat vám.

ZNÁME VAŠE PROBLÉMY A VÍME NABÍDNOUT ŘEŠENÍ

U nás respektujeme to, že ne každý je počítačový guru. Komunikaci se zákazníkem přizpůsobujeme podle vaší technické zdatnosti. Máme trpělivost a vždy od nás dostanete odpověď nebo řešení, kterému budete rozumět.
Pokud potřebujete pomoc i s vytvořením nebo úpravou web stránky, umíme vám pomoci i s tímto.

SLUŽBY SI MŮŽETE ZDARMA VYZKOUŠET

Lepší než 100x slyšet nebo číst je si to rovnou zažít. Za kvalitou našich služeb si 100% stojíme. Služby si u nás můžete vyzkoušet předtím než zaplatíte. Pokud máte zájem o vyzkoušení služeb zdarma udělejte prosím objednávku, následně nám napište, že si přeje služby zdarma vyzkoušet. Služby vám aktivujeme ještě před zaplacením.

VAŠE DATA JSOU PRO NÁS TO NEJCENNĚJŠÍ

Všechna data na našich serverech jsou několikanásobně zálohována. Pravidelná záloha společně s vysokým zabezpečením zálohovaných dat umožňuje okamžitou obnovu aktuálních dat. Zálohovaná data jsou posílána na dvě odlišné místa, takže vaše data jsou chráněna i v případě přírodní katastrofy nebo cíleného útoku. Vaše data zálohujeme každých 24 hodin.

JSME OTEVŘENÍ

Snažíme se komunikovat otevřeně a co nejjasněji. Nemáme žádné skryté poplatky. Vždy přesně víte, za co platíte. Všechny data naší podpory jsou veřejně k dizpozici abyste dopředu a detailně věděli jak fungujeme.             

GARANTUJEME VÁM VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud si využívání našich služeb z jakéhokoli důvodu rozmyslíte, do 14 dnů vám vrátíme peníze.