PODPORA

Komerční SSL certifikáty

Komerční SSL certifikáty vydávají certifikační autority, které garantují jeho důvěryhodnost. Výběr SSL certifikátu se řídí podle druhu ověření (ověření domény, ověření organizace, rozšířené ověření organizace nejvyššího stupně - zobrazí se zelený adresní zámek včetně názvu společnosti v prohlížeči), typu certifikátu (Standardní, Wildcard, SAN) a ceny certifikátu. Ceny certifikátů odrážejí prestiž certifikačních autorit, které je vydávají.

Nejprodávanějšími certifikáty u nás jsou certifikáty Certifikační autority RapidSSL, která nabízí následující typy SSL certifikátů.

Standardní

SSL certifikát určený k zabezpečení jedné domény nebo subdomény. Pojištění případné škody přímo způsobené SSL certifikátem vašim uživatelům v důsledku použití certifikátu vystaveného nedbalostí certifikační autority na 10 000 USD.

Wildcard

SSL certifikát zabezpečující hlavní doménu a všechny subdomény na hlavní doméně (neco.domena). Např. www.domena.cz mail.domena.cz a neco.domena.cz. Pojištění případné škody přímo způsobené SSL certifikátem vašim uživatelům v důsledku použití certifikátu vystaveného nedbalostí certifikační autority na 5 000 USD.

Ceny těchto nejpoužívanějších certifikátů jsou uvedeny v našem ceníku.
V případě zájmu o tyto certifikáty nás prosím kontaktujte mailem na adrese podpora@webhostingy.cz


V případě zájmu je možné si objednat i jiné certifikáty (jiných certifikačních autorit jako Symantec, GeoTrust, thawte, Comodo a další). Napište nám prosím, o jaký certifikát máte zájem a my vás budeme informovat o ceně a podmínkách získání certifikátu.