PODPORA

Jak si vybrat webhosting (webhostingový balíček)?

Při výběru webhostingového balíčku je důležité uvědomit si, jakou web stránku nebo web stránky budete chtít provozovat.

Webhosting zdarma - Je určen pro jednoduché statické webové stránky. Pokud máte web stránku, na které uvádíte informace o sobě nebo o své firmě jako například co děláte, popis služeb, kontaktní informace a podobně, postačí vám náš Webhosting zdarma.

Webhosting pro jednu doménu - tento webosting je určen pro běžné webové stránky na internetu, které již mají nějakou funkcionalitu. Jedná se o nejpoužívanější webhosting. Poskytuje prostor pro databáze a mail. Tento webhosting je vhodný i na provozování eshopů, redakčních systémů jako Wordpress, Joomla, Drupal a mnohé jiné. Tento webhosting je limitován pouze diskovým prostorem, jehož velikost si můžete vybrat.

Neomezený webhosting - tento balíček je určen pro náročnější web stránky. Pokud potřebujete pro svůj web více výkonu a nechcete být omezován diskovým prostorem, je tento balíček vhodný pro vás. Neomezený webhosting má kromě neomezených parametrů hostingu přidělen i vyšší výkon CPU na servru, což umožňuje zvládat i náročnější operace a zejména vyšší návštěvnost webu.

Webhosting pro více domén - tento balíček je určen pro klienty, kteří potřebují provozovat více web stránek. Limitován je pouze počtem domén, které na daném webhostingu můžete provozovat. K dispozici máte 100 GB prostoru, který je společný pro všechny provozované domén.