PODPORA

Centrum podpory

Centrum podpory je originální databáze znalostí vytvořená na základě našich zkušeností a podnětů od našich zákazníků. Vždy, když si nebudete vědět s něčím rady, vraťte se sem, do Centra podpory, a použijte vyhledávání. S velkou pravděpodobností zde naleznete odpověď na svůj dotaz velmi rychle.

Jednotlivé články jsou rozdělené do sekcí podle témat, které vás nejvíce zajímají. Logicky jsou rozděleny do kroků, kterými procházíte při aktivaci a používání služeb. Pokud je vám cokoli nejasné, v Centru podpory pravděpodobne naleznete odpověď.

Jak začít, pro začátečníky

Pokud je svět domén, webových stránek a webhostingu pro vás zcela nový, určitě se proklikejte články v tématu Jak začít. Dozvíte se základní informace, díky kterým se budete cítit jistější při jednotlivých krocích od registrace, přes aktivaci služeb, až po první načítání vaší webstránky z našich serverů.

Nenašli jste odpověď v Centru podpory?

I když neustále pracujeme na rozšiřování databáze a jednotlivé články doplňujeme o další informace, může se stát, že odpověď na svůj dotaz zde nenajdete. Tehdy využijte prosím email podpora@webhostingy.cz a napište nám.