NEOMEZENÝ WEBHOSTING

Tento balík byl vytvořen pro jednoduchost používání a bezstarostnost zákazníka, ale stále se jedná o sdílený hosting a proto i neomezenost je tímto limitována.

V rámci Neomezeného webhostingu Vám poskytneme vše, co Váš web bude reálně potřebovat. Existují projekty které potřebují v různém čase různé kapacity a tyto požadavky se často mění. S neobmedzným webhostingem již nemusíte řešit zda máte v dané chvíli dostatek prostoru nebo ne. Je možné poskytnout opravdu neomezený hosting? Hrajeme fair play (férovou hru) a totéž očekáváme i od našich zákazníků. Pokud máte web, který reálně potřebuje například 10 000 MB prostoru, dáme Vám ho. Pokud reálné potřebujete 100 e-mailových schránek, dovolíme Vám je vytvořit. Pokud reálně potřebujete vytvořit více databází než je běžné, můžete. Tento balíček je založen na svobodném a korektním chování. Pokud svým jednáním neomezíte nás a naše zákazníky (chod našich serverů), my neomezíme Vás.

Diskový prostor Neomezeného webhostingu není nekonečný, ale v rámci přerozdělení diskového prostoru mezi zákazníky se pohybuje tento prostor cca kolem 2 násobku nejdražšího Webhostingu pro 1 doménu. Pro zákazníka je velmi výhodné, jak je nastavená cena. Nejdražší Webhosting pro jednu doménu 20 GB stoji 125 Kč bez DPH měsíčně při roční platbě a Neomezený webhosting stoji 130 Kč bez DPH měsíčně při roční platbě.

Aktuálně máme akci: pokud si zákazník k Neomezenému webhostingu objedná novou doménu (.cz, .eu, .com, .sk), má ji na první rok zdarma.